TR | EN

Mdsj Proses, Müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak bunları kaydeder

Mdsj   Proses, Müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak bunları kayıt eder ve şirketin tüm birimlerini  sürece dahil eder, sürekli iyileştirir ve uygularlar.

Aynı zamanda, müşterilerimiz için katma değer üretmek, ekonomiklik temelinde hedefler belirler, projelerini ve tekliflerini bu yönde geliştirir.

 Mdsj proses tarafından konuşlandırılan organizasyonel yapı ve yönetim sistemi, süreç ve ürün kalitesinin arttırılması ve iyileştirilmesi için sürekli kontrol edilmektedir. Bu yönetim sistemimizin ilgili standartlara uygunluğunu garanti eder ve belgelerle destekler.

Müşteri memnuniyeti açısından tavizler verilmez. Mdsj Proses, 30 yılı aşkın süredir yüksek kaliteli ürünler imal etmeye devam etmektedir. Faliyetlerimiz her zaman müşterilerimize ve onların gereksinimlerine odaklı misyonunumuzu uygulamaya koyar ve ihtiyaçlarımıza uygun olarak müşterilerimizin süreçlerini destekler ve optimize etmek için elimizden gelen her şeyi yaparız. Ana önceliğimiz bu nedenle müşteri gereksinimlerini yetkin, profesyonelce ve yüksek kaliteli ürünler ile iyi bir servis ile karşılamaktır.